فراخوان عمومی دومین دوره بازار کتاب هنری

«بازار کتاب هنری» دومین رویداد خود را از ۴ تا ۶ مهر ۱۴۰۳ در مدرسه‌ی رای‌نو در تهران برگزار می‌کند.

در این رویداد از هنرمندانی که در زمینه کتاب هنری (Art Book)، زین‌ و انواع نشریات هنری فعالیت می‌کنند دعوت به مشارکت می‌شود.

هنرمندان و موسساتی که کتاب هنری (آرت‌بوک)، کتاب‌ عکس (فتوبوک)، مج (زین)، آرتیست بوک و انواع انتشارات هنری دیگر از جمله پوستر و کارت پستال و استیکر در زمینه‌های مختلف، از جمله عکاسی، نقاشی، تصویرسازی، شعر، تایپوگرافی و… تولید و منتشر کرده‌اند می‌توانند در قالب شخص یا گروه در این رویداد ثبت‌نام کنند.

پس از ثبت‌نام به هر شرکت‌کننده یک میز تعلق می‌گیرد. شرکت‌کنندگان می‌بایست در طول مدت سه روز برنامه در محل حضور داشته باشند. نگهداری، معرفی و فروش آثار ارائه شده هر میز به عهده خود هنرمندان است و تمام درآمد حاصل از فروش هر میز نیز به خودشان تعلق می‌گیرد.

BAZAR Art Books Open Call 2024

“BAZAR Art Books” will hold its second event from September 25 to 27, 2024, at Rino School in Tehran.

This event invites artists who work in the field of art books, zines, and various art publications to participate.

Artists and institutions that produce and publish art books, photo books, zines, artist books, and other types of art publications, including posters, postcards, and stickers, in various fields such as photography, painting, illustration, poetry, typography, etc., can register for this event individually or as a group.

For international contributions please get in touch with us via info@bazarartbooks.com


شرایط شرکت در دومین دوره بازار:

– هنرمندانی در این رویداد پذیرفته می‌شوند که تمرکز آثارشان بر کتاب و نشر به عنوان مدیوم هنری باشد.

– از آنجایی که موضوع این رویداد بر استفاده از اشکال مختلف نشر و انتشار است، فروش آثار هنری تک نسخه (اوریجینال) در این بازار پذیرفته نمی‌شود.

مهلت ارسال درخواست‌: ۲۰ تیر ۱۴۰۳

هزینه اجاره‌ی میزها برای سه روز:

– هنرمندان: ۷۰۰ هزار تومان

– پلتفرم‌ها/ پروژه‌های هنرمندگردان: ۱ میلیون تومان

– گالری‌ها/ انتشارات: ۲ میلیون تومان

* قیمت‌ میزها به گونه‌ای در نظر گرفته شده است که اولویت با هنرمندان و پروژه‌های مستقل باشد.

* اندازه‌ی میزها تقریبا یکسان است و به طول تقریبی حداقل ۷۰ سانتی‌متر تا حداکثر ۱۲۰ سانتی‌متر، بسته به فضای مورد نیاز شرکت‌کنندگان توسط «بازار کتاب هنری» به فرد یا گروه اختصاص خواهد یافت.

* اگر قصد دارید تنها با یک اثر درخواست دهید، پیشنهاد ما این است که با دوستان خود به صورت گروهی ثبت‌نام کنید تا بتوانید از یک میز به صورت اشتراکی استفاده کنید.


  اگر پس از ارسال درخواست، ایمیل تایید دریافت نکردید، به این معنی است که درخواست شما پردازش نشده است و باید دوباره اقدام کنید.

  اگر برای ثبت‌نام مشکل یا سوالی دارید می‌توانید از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید و یا جهت تسریع در پاسخگویی به صفحه اینستاگرام بازار کتاب هنری پیام دهید:

  instagram.com/bazarartbooks

  info@bazarartbooks.com

  Select your currency
  EUR Euro